INFORMACJA DLA OFERENTÓW

ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH UPUBLICZNIONYCH 16.03.2012R.

 

1. W zapytaniu ofertowym zawarta jest informacja, ze zostało ono rozesłane do firm współpracujących z Państwa fundacją. Ja natomiast informacje o zapytaniu ofertowym uzyskałam z Państwa strony www. Czy fakt, że moja telewizja nie jest wśród firm wcześniej współpracujących z fundacją ma znaczenie przy wyborze oferty?
 
Nie ma znaczenia fakt że Państwa firma nie jest wśród firm wcześniej współpracujących z fundacją dlatego właśnie zapytanie ofertowe zostało upublicznione na stronie www.bip.mimowszystko.org aby dotarło do nieograniczonego kręgu potencjalnych Oferentów.
 
2. Kwestia formalna: jeśli chodzi o przedstawienie doświadczenia. Nasze doświadczenie nie jest związane ze współpraca z TVP, natomiast współpracowaliśmy przy realizacjach dużych wydarzeń miedzy innymi dla TVN i stacji związanych - TVN Biznes) - Forum Ekonomiczne, kongresy, realizacje telewizyjne. Czy to nie będzie problem formalnym podczas analizy ofert?
 
Nie będzie to problem formalny podczas analizy ofert ponieważ w zapytaniu ofertowym pkt.V.3 zawarliśmy informację o współpracy z telewizją ogólnopolską.
 
3.Czy w ofercie przedstawione mają być od razu sylwetki osób, które będą pracować podczas realizacji czy wystarczy wpisanie ich danych?
 
Przedstawienie sylwetek nie jest wymagane
 
 4.Jak rozumiem realizacja materiału zdjęciowego odbywać się będzie w Warszawie w ciągu jednego dnia zdjęciowego?
 
Tak
 
 5.Czy mogłabym prosić o informacje na temat punktu 3 - realizacja dziennikarska. Czy obecność dziennikarz jest konieczna w dniach 6-18 maja codziennie czy chodzi o to aby materiał przygotowany był w tych dniach, z możliwością umówienia się z Państwem na konkretny termin.
 
W tym terminie konieczny jest nadzór dziennikarski. Zamawiający zatrzega sobie możliwość wglądu w postep prac na kazdym etapie produkcji.
 
 6.Prosiłabym także o informacje w jakie formie ma być przygotowana animacja 3D. Czy mają Państwo przygotowane dane na temat jej wykorzystania, długości, specyfiki? Jeśli tak to prosiłabym o udostępnienie tych informacji.
 
Przedmioty grafiki:
Wstępny projekt grafiki na etapie przedprodukcyjnym na podstawie briefu reżysera, wsparcie kreacji wraz z przedstawieniem możliwości graficznych we współpracy z reżyserem oraz opracowanie scenariusza elementów graficznych, nadzór na planie zdjęciowym szefa artystycznego danego studia, pełna realizacja graficzna postprodukcji klipu.
 
7.Czy mogą Państwo udzielić informacji na temat specyfikacji technicznej samego klipu? Jego długość, zawartość, czy istnieje wstępny projekt czy Wykonawca ma dowolność w kwestii realizacyjnych?
 
Scenariusz klipu zostanie przedstawiony Wykonawcy do dnia 25.04.2012. Czas trwania klipu 30".
 
 

Wstecz pdf

Podmiot udostępniający : Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
Eliza Romaniak
Eliza Romaniak
Data publikacji : 28.03.2012
Liczba wyświetleń tekstu : 1201

Data ostatniej aktualizacji: 11.03.2024, godz. 15:32 :: Licznik odwiedzin: 720.704
2002-2024 Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”